شریعت اسلام یک دین کامل برای انسان ها است

شریعت اسلام یک دین کامل برای انسان ها است

 عبدالباسط نوری زاد، امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس، امروز (28 مهر) در همایش پیامدهای تکفیری و مسئولیت علمای اسلام در شهرستان گنبد کاووس گفت: مشکلات جهان اسلام در عصر اسلام برای همه روشن است.

 

وی افزود: امروز اتفاقات، خونریزی ها و کشت و کشتارهای که رخ می دهد دغدغه همه مسلمانان و مومنین بوده است که یکی از این معضلات جریانات تکفیری و کفر نمودن به دیگر مسلمانان است.

 

نوری زاد اظهارداشت: تکفیری یعنی به زعم باطل آنها کسانی که بر خلاف عقاید و افکار پلیدشان باشد آنها را از دایره اسلام خارج می شمارند و حکمی به کفر آن ها صادر می کنند.

 

وی تصریح کرد: در حالی که شریعت اسلام یک دین کامل برای انسان ها تا قیامت است و مشکلات جامعه بشری را در برگرفته و شفا بخش است.

 

امام جمعه اهل سنت گنبد کابووس گفت: تا چنین دین و اسلامی داریم خدا تا آخر الزمان اسلام را اختیار کرد و چنین پیامبر را فرستاده است اما جریانات تکفیری حلال شمردن خون و ناموس مسلمانان اسلام را به اضمحلال و نابودی کشیدند.

 

وی افزود: مبنای اسلام یعنی از طرف مسلمانان دیگر جان و مال و ناموس محترم است تنها وظیفه مسلمانان در باره این حرکت های تکفیری اتمام حجت بر گناهکاران است.

۱ ۰ ۰ دیدگاه

دیدگاه‌ها

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان